Na Vrbensku se připravují mezinárodní závody automobilů do vrchu
VRBENSKO | Automotoklub Vrbno v AČR připravuje tradiční a velkolepou událost pro motoristické nadšence. Mezinárodní mistrovství závodů automobilů do vrchu Liqui Moly Maverick Hill Climb Czech 2024 – Vrbenský vrch se uskuteční od pátku 12. do neděle 14. července 2024.
Jedenáctý ročník Mezinárodní mistrovství závodů automobilů do vrchu Liqui Moly Maverick Hill Climb Czech 2024 – Vrbenský vrch, který pořádá Automotoklub Vrbno v AČR, se i letos pojede na silnici mezi Vrbnem pod Pradědem, rozcestím nad Karlovicemi a Andělskou Horou.
„Těšit se opět můžete na závody do vrchu soudobých, historických automobilů a formulových vozů. Akci chystáme z hlediska organizačního a technického zabezpečení. Připravujeme také další doprovodný program – kulturní a společenskou část, a to ve spolupráci s Kulturním, informačním a vzdělávacím centrem ve Vrbně pod Pradědem,“ informoval hlavní pořadatel Martin Pleva z vrbenského Automotoklubu ČR.
Vrbenský vrch zaštítil hejtman Moravskoslezského kraje Jan Krkoška, podporuje ho Moravskoslezský kraj, Město Vrbno pod Pradědem a mnoho dalších partnerů. Mediálním partnerem akce je regionální zpravodajství STA Bruntálsko.
Plakát akce a článek najdete na https://stabruntalsko.cz/na-vrbensku-se-pripravuji-mezinarodni-zavody-automobilu-do-vrchu/.
Informace k Vrbenskému vrchu (a to i k předešlým ročníkům) najdete ve speciální rubrice na https://stabruntalsko.cz/tema/vrbensky-vrch/.
Autor: Studio STA – Radek Vráblík
Foto: Plakát akce – Automotoklub Vrbno v AČR
Městský úřad Andělská Hora,
Andělská Hora č. p. 217,
793 32 Andělská Hora
Pondělí, Středa: 7.00 - 12.00 12.30 - 16.00
Čtvrtek: 7.00 - 10.30
Polední přestávka: 12.00 - 12.30
Pondělí, Středa: 7.00 – 12.00 12.30 - 15.30
Čtvrtek: 7.00 – 10.30